با سلام

به دلیل سوالات زیاد و گمراه شدن بعضی از شما کاربران عزیز لازم دونستیم که راهنما و آموزش نحوه دانلود بازی ها رو برای شما دوستان توضیح بدیم . قبل از شروع آموزش ، این نکته رو باید بدونید که تمام لینک های دانلود موجود در این وبلاگ رایگان هستند و شما برای دانلود احتیاجی نیست که هزینه ای بکنید . 

توجه : اگر بر روی لینک دانلود کلیک کردید و هیچ اتفاقی نیوفتاد به احتمال زیاد پنجره پاپ آپ مرورگر شما غیرفعال شده که باید فعالش کنید و یا مجبورید که روی لینک ها کلیک راست کنید و گزینه Open link in new tab رو بزنید .


همونطور که گفتیم تمام بازی های این وبلاگ رایگان هستند . دانلود به صورت رایگان برای آی پی ایران 720 کیلوبایت و برای آی پی غیرایرانی 200 کیلوبایت می باشد . شما تنها در صورتی که احتیاج به سرعت بالاتری دارید میتوانید اشتراک تهیه کنید در غیر اینصورت بدون هیچ گونه هزینه ای میتوانید بازی مورد نظر خود را دانلود نمایید . دقت کنید که تهیه اشتراک سرعت کلی اینترنت شما را تغییر نخواهد داد و این موضوع فقط بستگی به میزان سرعتی که از شرکت های ارائه دهنده اینترنت خریداری کرده اید دارد .


برای دانلود به صورت رایگان مطابق تصاویر عمل کنید .خب بعد از کلیک بر روی دانلود فایل ، دانلود بازی مورد نظر شما آغاز میشود .

در پناه حق